Karlovac uvjerljiv na krilima Krstanovića i Pamića, Opatija slavila u utakmici kola

Mihaela Bradovski • subota, 30.03.2024.

Odigrana je većina susreta 21. kola SuperSport Druge NL. Većih iznenađenja nije bilo, a najuvjerljiviji su bili Karlovčani koje su s poo dva gola predvodili Ivan Krstanović i Zvonko Pamić...

Kustošija nastavlja s dobrom formom, a novu pobjedu upisala je protiv Jadrana Luke Ploče koji je svladan s 1:0. U zanimljivom dvoboju domaćinu je tri boa osigurao Martin Šroler pogotkom iz kaznenog udarca u 40. minuti susreta. Do kraja se rezultat mogao mijenjati, bilo je prilika, ali ostale su neiskorištene.

Igraj na utakmice SuperSport Druge NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Opatija je slavila protiv Mladosti iz Ždralova i praktički ju je izgurala iz borbe za prvo mjesto. Ždralovi sada zaostaju za vodećom Opatijom devet bodova što je popriličan zaostatak. Pobjedu domaćinu donio je Dan Lagumdžija golom u 34. minuti.

U vrlo dobroj formi u nastavku sezone je Bjelovar koji je upisao 3:0 pobjedu kod kuće protiv Grobničana. Gosti imaju najviše remija u ligi, ali ovdje nisu uspjeli ostati neporaženi. Već u prvih 15 minuta Toni Barišić i Toni Gulam odveli su domaćina do 2:0, a u drugom dijelu Jovan Motika postavio je konačnih 3:0.

Karlovac se lako obračunao s Hrvacama te je slavio s 4:0. Sve je bilo gotovo već u prvih 45 minuta kada su domaćini postigli sva četiri gola. Dva puta zabio je glavom Ivan Krstanović, a dva puta Zvonko Pamić. Obojica su na poluvremenu ostali u svlačionici, oni su svoje napravili za samo 45 minuta.

Dugo Selo u gostima je slavilo s 2:0 protiv Hrvatskog dragovoljca. Početkom drugog dijela gosti su došli do oba pogotka, prvo je Šoljić poslao u svoju mrežu ubačaj Fintića, a onda je Radoš pogodio za 2:0.