Radnik na diobi prvog mjesta, Jadran Poreč slavio u borbi za ostanak

Petar Jenjić • subota, 30.03.2024.

Odigrane su tri utakmice 21. kola SuperSport Druge NL. Radnik Križevci slavio je na gostovanju kod Marsonije s 3:1, dok su s 2:0 Jadran Poreč i Trnje bili bolji od Krka odnosno Belišća...

Do važnih bodova u borbi za ostanak upisalo je Trnje koje je slavilo na gostovanju kod posljednjeg Belišća rezultatom 2:0. Gosti su sada na 23 boda, a domaćin ostaje na 11 manje.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su postigli po jedan pogodak u svakom poluvremenu. U 26. minuti prvo je zabio Fran Beloša Fijan, a pobjedu je u 87. pogotkom potvrdio Josip Topić.

Dvoboj 14. i 15. momčadi lige otišao je na stranu Jadrana iz Poreča koji je istim rezultatom slavio protiv Krka. Ovom pobjedom Jadran se približio današnjem protivniku na tri boda zaostatka.

U vodstvo je stigao već u drugoj minuti pogotkom Igora Lepinjice, dok je u 89. sva tri boda golom potvrdio Tomislav Glavan.

Radnik iz Križevaca slavio je na gostovanju kod Marsonije s 3:1 i nakon 21 odigranog kola vratio se na diobu prvog mjesta s Opatijom na 45 bodova.

Domaćin je ostao s igračem manje nakon što je u 18. minuti izravan crveni karton zaradio vratar Marko Domović. Ipak, sedam minuta kasnije Marsonia je ipak povela preko Darija Pudića i vodstvom otišla na poluvrijeme.

U nastavku su gosti ipak došli do pobjede, dva gola zabio je Mihael Mladen, dok je jedan dodao Allyson Do Nascimento Honorio.