Dan remija u Bundesligi: Stuttgart propustio priliku za potpuno približavanje Bayernu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 31.03.2024.

Odigrana su posljednja tri susreta 27. kola Bundeslige, a sva tri susreta okončana su remijem. Najneizvjesnije bilo je u Stuttgartu gdje je domaćin bod osigurao golom u 98. minuti...

Stuttgart je propustio veliku priliku približiti se Bayernu na samo bod zaostatka. Nakon što je Bayern poražen od Borussije Dorrtmund, Stuttgart je ugostio Heidenheim koji nije u nekoj bajnoj formi, ali je uhvatio samo bod i to golom u 98. minuti susreta.

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dobro je krenuo, poveo je 2:0 golovima Serhoua Guirassyja i Angela Stillera, ali gosti ipak rade preokret. Autogol Alexandera Nubela ga je pokrenuo, a dovršio ga je dvostruki strijelac Tim Kleindienst. Domaćin je pritisnuo i očajničćki tražio pogodak, a do njega je došao u 98. minuti golom Deniza Undava.

Remi je viđen i u dvoboju između Augsburga i Kölna. Za razliku od susreta u Stuttgartu, ovdje sui oba pogotka pala u prvom poluvremenu. Arne Maier doveo je domaćin u vodstvo u 18. minuti, a izjednačio je u 33. minuti Davie Selke.

Kristijan Jakič odradio je ponovno dopbrih 90 minuta u domaćem sastavu dok je Dion Drena Beljo ušao u igru u 57. minuti.

Bochum je prekinuo seriju poraza remiziravši 2:2 protiv fenjeraša Darmstadta. Mogao je domaćin i do sva tri boda, vodio je 2:0, ali nije izdržao i gosti su se vratili te uzeli bod.

Philipp Hofmann bio je dvostruki strijelac za Bochum, ali Skarke i Vilhelmssom pogodili su za 2:2.