Supersport Prva NL, 24. kolo, 02.04.2024, 16:30 h
Croatia Zmijavci 0:3 Šibenik
Šibenik

Šibenčani uvjerljivi u Zmijavcima za približavanje Zrinskom na dva boda

Mihaela Bradovski • utorak, 02.04.2024.

U posljednjem susretu 24. kola SuperSport Prve NL Šibenik je gostovao kod Croatije u Zmijavcima i upisao je pobjedu 3:0...

Nastavlja se utrka između Zrinskog i Šibenika za titulu prvaka SuperSport Prve NL. U 24. kolu i jedni i drugi upisali su pobjedu.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zrinski je bio uspješan na gostovanju Vinkovcima kod Cibalije, ali uspješan je bio i Šibenik i to u Zmijavcima gdje je slavio s 3:0. Ne tako davno na ovom gostovanju Zrinski je izvukao samo bod u dramatičnoj završnici u kojoj je Marin Stanić u 97. minuti obranio kazneni udarac.

Šibenik je bio uspješniji i uvjerljivo je slavio te zadržao korak s Jurjevčanima.

Do vodstva su došli u 31. minuti preko Ivana Cvijanovića, a susret je u potpunosti odlučio ulazak Ivana Delića u 68. minuti. Pet minuta kasnije pogodio je za 2:0, a na početku sudačke nadoknade stavio je točku na i.

Utrka za prvo mjesto nastavlja se sljedećim kolom u kojem su i Šibenik i Zrinski domaćini - na Šubićevcu gostuje Orijent, a u Gradskom vrtu Croatia Zmijavci.