Supersport Prva NL, 25. kolo, 07.04.2024, 14:50 h, Šubićevac
Suci: Patrik Pavlešić, Marko Maloča, Patrik Krmak; 4. sudac: Ante Sočo
1:0(1:0) Orijent
Orijent

Šibenčani drže korak sa Zrinskim, Orijent svladan na Šubićevcu

Branimir Korać • nedjelja, 07.04.2024.

U posljednjem susretu 25. kola SuperSport Prve NL Šibenik je ugostio Orijent i upisao je rtijesnu pobjedu 1:0. S ova tri boda Šibenik se približio Zrinskom na dva boda zaostatka...

David Toševski
58'
28
Ivan Roca
58'
23
Carlos Eduardo Torres Gongora
78'
16
Kristijan Pavičić
88'
4
Josip Gačić
88'
Baboucarr Faal
46'
13
Egor Smirnov
77'
21
Filip Zrilić
87'

Slobodan Grubor

Ista meta, isto odstojanje i nakon 25. kola. I Zrinski i Šibenik upisali su u ovom kolu pobjedu i razlika ostaje dva boda i nakon ovog kola.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Šibenik je ugostio na Šubićevcu Orijent i upisao je pobjedu 1:0. S Orijentom su Šibenčani već imali problema, nije niti danas išlo sve glatko iako su gosti vrlo rijetko prijetili.

Prvu lijepu priliku domaćin je imao u desetoj minuti kada je Božić izveo slobodan udarac sa 17 metara, ali sjajno je obranio najbolji igrač susreta, vratar Orijenta Patrik Mohorović.

Gosti su najkvalitetnije zaprijetili u 28. minuti kada je iznenada zapucao Galešić s više od 20 metara, lopta je imala nezgodan luk i vratar Đaković morao se pomučiti da izbije loptu u korner.

Sljedeća velika prilika bila je i pogodak. U 35. minuti Roca je ubacio loptu u kazneni prostor, ramo se sjajno snašao Božić i u padu preko glave pogodio za vodstvo.

U nastavku susreta Šibenik je uglavnom kontrolirao utakmicu i tek ulaskom Toševskog stvorio je nekoliko opasnijih situacija. S druge strane Orijent iako je gubio, praktički nije zapucao prema golu u drugom dijelu.