Mate Pavić i Marcelo Arevalo eliminirali prve nositelje u Monte Carlu

Branimir Korać • srijeda, 10.04.2024.

Mate Pavić u paru s Marcelom Arevalom izborio je prolaz u četvrtfinale turnira u Monte Carlu. Pavić i Arevalo slavili su protiv Rohana Bopanne i Matthewa Ebdena u dva seta...

Prvi nositelji turnira u Monte Carlu zaustavljeni su u osmini finala. Naišli su na raspoložene Matu Pavića i Marcela Arevala koji su slavili za svega sat i 18 minuta.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Rohan Bopanna i Matthew Ebden nedavno su slavili na turniru u Miamiju finalnom pobjedom protiv Austina Krajiceka i Ivana Dodiga, a danas su u Monte Carlu ispala oba para koja su u Miamiju dogurala do finala.

Arevalo i Pavić sjajno su odradili prvi set koji su dobili sa 6:4, protivnicima nisu dopustili niti jednu break loptu.

U drugom setu Bopanna i Ebden poveli su s 4:1, ali Pavić i Arevalo uzvraćaju i set odlazi u tie-break. Tamo su iskoristili treću meč loptu i s 8:6 prošli u četvrtfinale.

U četvrtfinalu će igrati protiv boljih iz meča između talijanske kombinacije Bolelli/Vavassori i argentinske kombinacije Gonzalez/Molteni.

Monte Carlo, osmina finala:
Marcelo Arevalo/Mate Pavić (Salvador/Hrvatska) - Rohan Bopanna/Matthew Ebden (Indija/Australija, 1) 6:4, 7:6(8)