Sjajni Marin Ljubičić hat-trickom srušio Salzburg

Mihaela Bradovski • petak, 12.04.2024.

U 26. kolu austrijskog prvenstva LASK je ugostio momčad Salzburga i upisao je 3:1 pobjedu, a prvo ime susreta bio je Marin Ljubičić koji je postigao sva tri pogotka.

Salzburg je zaradio udarac u borbi za naslov prvaka Austrije i ukoliko drugoplasirani Sturm upiše pobjedu kod skromnog Hartberga, u potpunosti će uhvatiti priključak sa Salzburgom i bodovno se izjednačiti.

Igraj na utakmice austrijskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

LASK je do pobjede stigao na krilima Marina Ljubičića koji je odigrao sjajnu utakmicu i upisao je hat-trick.

Do prvog pogotka stigao je već u 18. minuti iz kaznenog udarca da bi na 2:0 povisio u 26. minuti nakon ubačaja Fieckera s lijeve strane i laganog bijega čuvaru.

U 73. minuti Ljubičić je još jednom precizan, dobio je loptu u 16 metara, obrana mu ponovno nije mogla ništa te je mirno pogodio za 3:0.

U završnici susreta Nene je smanjio na 3:1 nakon dodavanja Luke Sučića.

Ljubičić je odradio 81 minutu kod domaćina, a kod gostiju Sučić je igrao cijelu utakmicu.