Cavaliersi bez većih problema protiv Magica na startu doigravanja

Petar Jenjić • subota, 20.04.2024.

Cleveland Cavaliersi poveli su s 1-0 u prvoj rundi doigravanja za NBA prvaka. Na domaćem terenu su bez prevelikih problema svladali Orlando Magic s 97:83...

Krenulo je doigravanje u NBA ligi, a prvi su na teren izašli Cleveland Cavaliersi i Orlando Magic. Domaćin je u prilično jednosmjernom dvoboju došao do pobjede 97:83 i vodstva 1-0 u seriji.

Igraj na NBA doigravanje na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Magic već nekoliko godina nije bio u doigravanju, a ni prvu utakmicu neće pamtiti po dobrom. Cavaliersi se nijednom tijekom susreta nisu našli u zaostatku, a od završnih minuta treće četvrtine stalno su imali dvoznamenkastu prednost.

Prvo ime momčadi bio je Donovan Mitchell s 30 poena, dok su po 16 koševa dodali Evan Mobley (11 skokova) i Jarrett Allen (18 skokova).

Najbolji je kod Magica bio Paolo Banchero s 24 koša, sedam skokova i pet asistencija, ali i devet izgubljenih lopti. Franz Wagner dodao je 18 poena, sedam skokova i tri blokade.