Supersport Prva NL, 28. kolo, 28.04.2024, 14:50 h, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje

Branimir Korać • nedjelja, 28.04.2024.

Šibenik je u posljednjem susretu 28. kola SuperSport Prve NL gostovao kod Dugopolja i stigao je do sva tri boda uz uvjerljivu pobjedu 4:0...

Mateo Smodlaka
78'
17
Duje Marin Buličić
84'
6
Stipe Vladušić
84'
28
Drago Šarić
88'

Ivan Božić
61'
2
Bruno Brajković
76'
19
Ivan Delić
76'
11
Ivan Laća
85'
16
Kristijan Pavičić
85'
Mario Carević

Vrlo sadržajan i zanimljiv dvoboj odigran je u Dugopolju gdje je istoimeni domaćin ugostio Šibenik i upisao poraz s visokih 4:0.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bio je to vrlo važan susret za Šibenčane koji se bore za titulu prvaka sa Zrinskim, ekipa iz Jurjevca slavila je u gostima kod Solina i Šibenčani su bili pod imperativom. Uspjeli su slaviti i to vrlo uvjerljivo.

Već u trećoj minuti Šibenik je poveo, Majić je ubacio iz slobodnog udarca, lopta dolazi do Duje Dujmovića koji glavom pogađa za vodstvo.

Nastavilo se s prilikama, gredu je ubrzo zatresao Majić, na drugoj strani Šaranićev udarac odlično je obranio Đaković koji je skrenuo loptu u vratnicu, bilo je još sjajnih šansi, ali do kraja prvog dijela mreža se nije tresla.

U drugom dijelu na pogodak se čekalo do 65. minute kada je Cvijanović zabio lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora.

Domaćin je pao, sve teže je držao korak s gostima koji u 78. minuti stižu do trećeg gola. Delić je dobio odličnu loptu u prostor i rutinski je zabio za 3:0.

Delić je sudjelovao i u četvrtom golu, petom je proigrao Laću koji je zabio za 4:0.

Zaslužena pobjeda Šibenčana koji su bili bolji i tako su nastavili puhati za vratom Zrinskom.