Bivši hajdukovac i povratnik na veliku scenu donijeli pobjedu Sloveniji

Mihaela Bradovski • utorak, 04.06.2024.

Slovenija je u Stožicama odigrala pripremnu utakmicu uoči Europskog prvenstva protiv Armenije i upisala je pobjedu 2:1. Pogotke su postigli Jan Mlakar i Josip Iličić...

S pripremama za Europsko prvenstvo nastavlja i Slovenija koja je u Ljubljani ugostila Armeniju i upisala pobjedu 2:1.

Igraj na prijateljske utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Armenija se nije zatvorila i imala je čak i više pokušaja prema golu, ali Slovenija je ipak upisala pobjedu. Međutim Matjaž Kek saznao je kako situacija nije idealna i ima još dosta posla ispred sebe u narednim danima.

Slovenci su rano došli u vodstvo, već u 11. minuti mrežu Armenije pogodio je bivši napadač Hajduka Jan Mlakar i s tih 1:0 otišlo se i na odmor.

U nastavku susreta branič kineskog Qingdaa Varazdat Harojan izjednačio je na 1:1, no niti deset minuta kasnije igrači koji su ušli s klupe vratili su prednost Sloveniji.

U 63. minuti bivši branič Dinama Petar Stojanović pronašao je povratnika u reprezentaciju Josipa Iličića koji lijepo zabija za pobjedu.

Ostalo je tih 2:1, a Slovenija će novu provjeru imati u subotu protiv Bugarske.

Hey Jude...

Engleska i Španjolska prošle su u četvrtfinale Europskog prvenstva. Ishod je to koji se očekivao u najavama, ali ni jednima ni drugima nije...