Durdov presudio Fenerbaheču, Hajduk slavio protiv Turaka

Petar Jenjić • srijeda, 10.07.2024.

Nogometaši Hajduka slavili su s 1:0 protiv Fenerbahčea u prijateljskoj utakmici. Jedini pogodak na susretu postigao je Bruno Durdov u završnici susreta...

Hajduk je danas odigrao prijateljsku utakmicu protiv Fenerbahčea i upisao pobjedu od 1:0. Nije to bio dvoboj prepun prilika, bolje je stajala turska momčad, ali na kraju je ponovno presudio mladi Bruno Durdov koji je zabio za pobjedu Hajduka...

Igraj na prijateljske utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Tijekom prvog poluvremena nije se puno toga dogodilo na ovom dvoboju. U 14. minuti dvije šanse imao je Fenerbahče, obje preko Edina Džeke, ali BiH napadač nije uspio dovesti tursku momčadi u vodstvo.

Može se izdvojiti da je atmosfera na tribinama bila jako dobra na obje strane, a zaiskrilo je i na terenu. Marko Livaja bio je u duelu s Alexanderom Djikuom, a nakon kratkog naguravanja obojica su dobila po žuti karton.

Veliku šansu imao je Fenerbahče u 53. minuti nakon pogreške Ivana Lučića, ali udarac Freda obranio je Hajdukov vratar. U nastavku akcije Džeko nije najbolje reagirao.

Sve do 86. minute nismo vidjeli puno toga, a tada je ponovno u prvom planu bio mladi Durdov. Lijepo je primirio loptu, izbacio protivničkog igrača, a zatim i pogodio u bliži kut protivničkog gola.