Petar Musa nastavlja golgetersku formu u Dallasu

HINA, Petar Jenjić • četvrtak, 11.07.2024.

Hrvatski napadač nastavlja s dobrom formom u dresu Dallasa, međutim, njegova momčad upisala je novi poraz. Ovoga puta ispala je iz US Open kupa od Sporting Kansas Cityja...

U četvrtfinalnom ogledu US Open kupa nogometaši Sporting Kansas Cityja su na domaćem terenu svladali Dallas s 2:1 nakon produžetaka, a novi je pogodak za Dallas postigao hrvatski napadač Petar Musa.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sporting Kansas City je poveo u 77. minuti kada je Williama Agada pogodio Dallasovu mrežu. Deset minuta kasnije na scenu je stupio Petar Musa koji je izjednačio na 1:1 i time svom sastavu omogućio produžetke. Bio je to već sedmi pogodak Muse u posljednjih šest nastupa.

Novi njegov gol nije na kraju okrunjen prolazom Dallasa u polufinale jer je Sporting Kansas City do pogotka vrijednog prolaska došao u 111. minuti. Strijelac za konačnih 2:1 bio je Daniel Rosero.

U polufinalnim susretima US Open kupa će igrati Sporting Kansas City protiv Indy Elevena, dok će Seattle igrati protiv Los Angeles FC-a. test