Azerbajdžanski prvak minimalno slavio protiv Slaven Belupa

Petar Jenjić • utorak, 16.07.2024.

Slaven Belupo upisao je prvi poraz na pripremama za novu sezonu. Protivnik je bio azerbajdžanski prvak Qarabag koji je slavio s 1:0...

Nogometaši Slaven Belupa trenutno su na drugom dijelu priprema u Austriji, a danas su odigrali i prijateljsku utakmicu protiv dobro znanog kluba iz europskih natjecanja.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Azerbajdžanski Qarabag bila je dobra provjera za Farmaceute koji se spremaju za novu sezonu SuperSport HNL-a, a spomenuti klub upisao je minimalnu pobjedu.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, a u nastavku je ipak Qarabag bio bolji. Jedini pogodak na susretu postigao je Musa Qurbanly u 72. minuti susreta, a nove promjene rezultata nije bilo.

Nakon dva remija, protiv Kecskemetija (0:0) i Zrinjskog (2:2), sada su upisali u prvi poraz. Nakon ovog dvoboja još će igrati protiv Leccea i St. Paulija. test