Hajduku i druga pobjeda u jednom danu, mlade snage za uvjerljivo slavlje protiv Širokog Brijega

Branimir Korać • četvrtak, 18.07.2024.

Nakon što je u jutarnjim satima na pomoćnom travnjaku na Poljudu dio Hajdukovih igrača slavio protiv Croatije iz Zmijavaca s 2:0, u poslijepodnevnom programu na glavnom travnjaku na Poljudu gostovao je Široki Brijeg, a Hajduk je i tu slavio, ovaj put s 3:0...

Oni koji su propustili dvoboj protiv Croatije iz Zmijavaca, poslijepodne su zaigrali protiv Širokog Brijega. Hajduk je i u tom susretu bio uspješan te je upisao pobjedu 3:0.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Iako je niz prvotimaca bio na travnjaku, ključnu ulogu igrali su "klinci", sva tri gola djelo su najmlađih.

Prvo poluvrijeme proteklo je u potpunoj dominaciji Hajduka, ali pogodak je stigao tek u sudačkoj nadoknadi. Livaja je zakuhao atraktivnim škaricama, gosti su se obranili, ali u nastavku akcije Capan lijepo pogađa za vodstvo Hajduka.

U drugom dijelu na pogodak se čekalo do 58. minute kada Hajduk dolazi do vodstva 2:0. Odlično su kombinirali Šošić i Durdov, a Šošić je s druge vratnice pogodio za povećanje prednosti.

Konačnih 3:0 stiglo je u 76. minuti kada je Roko Brajković pogodio s ruba kaznenog prostora.