Slaven Belupo u Austriji svladao momčad iz sredine ljestvice saudijskog prvenstva

Branimir Korać • nedjelja, 21.07.2024.

Slaven Belupo odigrao je još jednu utakmicu na pripremama u Austriji. Protivnik je bila saudijska Al Fayha, a Farmaceuti su slavili s 1:0...

Slaven Belupo upisao je zasluženu pobjedu u prijateljskom susretu s Al Fayhom, saudijskom momčadi za koju nastupaju između ostalih i Gojko Cimirot i Fashion Sakala.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Za pobjedu je Farmaceutima bio dovoljan jedan pogodak, a on je stigao u 48. minuti kada je Štrkalj izbio pred vratara Saudijaca i pogodio za 1:0.

Inače Slaven Belupo je imao pregršt prilika u početku susreta koje nije realizirao te je u konačnici zasluženo poveo.

Do kraja susreta zadržao je prednost iako je od 77. minute igrao bez isključenog Lučićatest