Istra 1961 remizirala s povratnikom u Serie A

Petar Jenjić • nedjelja, 28.07.2024.

Nogometaši Istre 1961 remizirali su protiv Venezije, povratnika u talijansku Serie A, u posljednjoj prijateljskoj utakmici pred početak nove sezone SuperSport HNL-a...

Istra 1961 završila je pripremni period utakmicom protiv Venezije, kluba koji je kroz doigravanje izborio povratak u talijansku Seriu A.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zeleno-žuti odigrali su s Venezijom 1:1, a jedini pogodak za hrvatsku momčad u 72. minuti postigao je Hamza Jaganjac. Šest minuta kasnije remi Talijanima donio je Christian Gytkjaer.

Ekipa Paola Tramezzanija od sutra se okreće pripremi za prvu utakmicu SuperSport HNL-a u novoj sezoni koja se igra u petak od 21 sat. Protivnik je branitelj naslova, Dinamo.

Istra je pripremni period otvorila utakmicom protiv Ferencvaroša i porazom od 3:1, nakon toga odigrala je 2:2 protiv Kopera, izgubila od Udinesea s 4:1 i svladala Goztepe rezultatom 2:1. test