Kijevljani u dvije utakmice utrpali devet golova Partizanu i lako ga izbacili

Branimir Korać, HINA • četvrtak, 01.08.2024.

Odigrani su svi poreostali uzvratni dvoboji drugog kola kvalifikacija Lige prvaka i poznati su svi parovi sljedeće runde...

Grčki PAOK pobijedio je Borac sa 1:0 na gostovanju u Banjoj Luci, u uzvratnom dvoboju drugog kola kvalifikacija za Ligu prvaka, te s ukupnih 4:2 izborio plasman u sljedeći krug.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Murg je u 25. minuti bio strijelac za goste, čija je vrata cijelu utakmicu čuvao i sačuvao hrvatski reprezentativac Dominik Kotarski.

Najdramatičnije je bilo u Budimpešti, gdje je Maccabi iz Tel Aviva igrao kao domaćin protiv rumunjskog FCSB-a. Utakmica u Bukureštu je završila 1:1, a plasman Rumunjima u sljedeće kolo donio je Baeten golom u 90. minuti.

U sljedećem, trećem kolu kvalifikacija, za plasman u doigravanje borit će se: Qarabag - Ludogorec, Slovan Bratislava - APOEL, Sparta Prag - FCSB, Malmo - PAOK, Midtjylland - Ferencvaros, Jagiellonia - Bodo/Glimt, Slavia Prag - Royale Union SG, Lille - Fenerbahče, Dinamo Kijev - Rangers i Salzburg - Twente. test

Liga prvaka, 2. pretkolo - uzvrati

Rigas FS - Bodo/Glimt 1-3 (Ikaunieks 14 / Hauge 40-11m, Saltnes 82, Hogh 88)
(ukupan rezultat 7-1 za Bodo/Glimt)

Midtjylland - UE Santa Coloma 1-0 (Osorio 72)
(ukupan rezultat 4-0 za Midtjylland)

Maccabi Tel Aviv - FCSB 0-1 (Baeten 90)
(ukupan rezultat 2-1 za FCSB)

Partizan - Dinamo Kijev 0-3 (Jarmolenko 16, Vanat 69-11m, Karavajev 90+3)
(ukupan rezultat 9-2 za Dinamo Kijev)

Jagiellonia - Panevežys 3-1 (A. Pululu 12-11m, 69-11m, Beneta 84-ag / Gussias 87)
(ukupan rezultat 7-1 za Jagielloniju)

Dinamo Minsk - Ludogorec 1-0 (Bakhar 37)
(ukupan rezultat 2-1 za Ludogorec)

Borac (BL) - PAOK 0-1 (Murg 25)
(ukupan rezultat 4-2 za PAOK)