Hat-trick Ante Ercega za manje od pola sata, Halilović mu asistirao

Mihaela Bradovski • petak, 02.08.2024.

Fortuna Sittard odigrala je još jednu prijateljsku utakmicu i upisala uvjerljivu 4:0 pobjedu protiv niželigaša EVV-a uz raspoložene Antu Ercega i Alena Halilovića...

Dok nekima sezona već počinje ili je počela, neki odrađuju posljednje pripreme. Među ovim drugima su Nizozemci pa tako i Fortuna Sittard koja igra posljednje pripremne utakmice.

Igraj na utakmice nizozemskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Uoči generalne probe protiv De Graafschapa koja je na rasporedu danas, odigrala je jučer prijateljsku utakmicu protiv niželigaša EVV-a i slavila s 4:0.

Od prve minute nastupili su Alen Halilović i Ante Erceg i bili su među najistaknutijim pojedincima Fortune.

Erceg je već u prvom poluvremenu postigao hat-trick i to u razdoblju od 18. do 40. minute, a kod jednog pogotka asistirao mu je Halilović.

Halilović je bio često u akciji, pokušavao je, pogodio i vratnicu, ali on do pogotka nije došao. test