Dinamo u prijateljskom susretu svladao Jarun, zabio i Stojković

Branimir Korać • subota, 03.08.2024.

Dan nakon pobjede protiv Istre 1961 na otvaranju nove sezone, Dinamo je na Maksimiru odigrao prijateljsku utakmicu protiv Jaruna i slavio s 3:0...

Igrači koji su igrali manje i oni koji nisu dobili priliku protiv Istre, svoje "rastrčavanje" imali su jutros na Maksimiru protiv Jaruna.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Kao što je Sergej Jakirović i najavio, igrao je i oporavljenik Luka Stojković i to je odradio cijelu utakmicu te imao važnu ulogu kod dva gola.

Stojković je u 28. minuti izborio kazneni udarac i sam ga je izveo te poslao loptu u mrežu.

Do drugog pogotka Dinamo je stigao u 56. minuti kada je Takuya Ogiwara povukao napad i sjajno opalio s 25 metara i pogodio rašlje.

Konačnih 3:0 postavio je Marko Rog i to iz novog kaznenog udarca koji je izborio ponovno Luka Stojković.

Jakirović je pružio priliku i trojici mladih igrača Borni Orliću, Leu Rimcu i Renatu Gerdeleskutest