El Clasico na MetLifeu: Modriću puna minutaža u porazu Real Madrida

Branimir Korać • nedjelja, 04.08.2024.

Barcelona i Real Madrid nalaze se na američkoj turneji gdje su odigrali prijateljski dvoboj koji je završio pobjedom Barcelone...

El Clasico između Barcelone i Real Madrida odigran je u East Rutherfordu, a Barca će pamtiti pobjedu 2:1 u reviji u kojoj je priliku dobio veći broj mladih igrača.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

I jedni i drugi još uvijek su nekompletni, nedostaje im dio igrača, a Barcelona se bolje snašla u ovakvom stanju.

Kod Barce se posebno istaknuo mladi napadač Pau Victor koji je bio strijelac oba pogotka. Prošle sezone nastupao je isključio u dresu Barcelonine B momčadi, a nada se kako će mu se otvoriti prilika za službeni debi u prvoj momčadi.

Real je do jedinog pogotka stigao u 82. minuti kada je smanjio na konačnih 2:1, a strijelac je bio Nico Paz.

U dresu Real Madrida igrao je svih 90 minuta Luka Modrić i bio među najboljim igračima Madriđana. test