Beljo zabio za pobjedu Rapida na otvaranju austrijskog prvenstva

Petar Jenjić • nedjelja, 04.08.2024.

Dion Drena Beljo bio je jedini strijelac za Rapid Beč koji je u prvom kolu austrijske Bundeslige slavio protiv Sturm Graza. Za goste je nastupio Lovro Zvonarek...

Hrvatski nogometaš Dion Drena Beljo dobro se snašao u svom novom klubu bečkom Rapidu gdje je bio strijelac drugu utakmicu u nizu.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Tijekom tjedna je postigao jedan pogodak u visokom slavlju 6:1 protiv Wisle iz Krakowa, u uzvratnom ogledu drugog pretkola Europske lige, a ove nedjelje je hrvatski napadač postigao pogodak aktualnom austrijskom prvaku Sturmu.

U prvom kolu austrijske Bundeslige, Rapid je pred svojim navijačima pobijedio Sturm 1:0, a jedini pogodak na susretu postigao je Dion Drena Beljo u 29. minuti. Beljo se nalazi u Rapidu na posudbi iz bundesligaša Augsburga.

Igrao je do 61. minute, dok je u udarnoj momčadi Sturma bio mladi hrvatski nogometaš Lovro Zvonarek, koji je u Grazu na posudbi iz Bayerna. Zamijenjen je u 74. minuti. test