Prvi pogodak Brodića, Ujpest upisao prvu ovosezonsku pobjedu

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 12.08.2024.

Mađari su za vikend imali na rasporedu susrete trećeg kola, a zapamtit će ga Fran Brodić koji je stigao do svog prvijenca nakon prelaska iz Dinama u Ujpest...

Dosad neporaženi Fehervar gostovao je kod Ujpesta koji je tražio prve bodove, a u konačnici domaćin je do njih i stigao slaveći s 4:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu u kojem je Ujpest pobjegao na visokih 3:0.

Golijadu je otvorio u 24. minuti kapetan Matija Ljujić, a isti igrač u 42. minuti nesebično je proigrao Frana Brodića koji nije imao težak posao i poslao je loptu u praznu mrežu.

Neposredno prije odmora Joao Nunes povisio je na 3:0, a i ono malo nade koju sui gosti možda imali, ubio je u 53. minuti Matyas Tajti golom za 4:0.

Gosti su u završnici uspjeli samo smanjiti na 4:1 pogotkom Patrika Kovacsa.