SuperSport Prva NL, 1. kolo, 16.08.2024, 17:30 h
Dubrava 2:1(2:1) Opatija
Opatija

Dubrava Tim Kabel preokretom do pobjede protiv Opatije

Petar Jenjić • petak, 16.08.2024.

Dubrava Tim Kabel otvorila je novu sezonu SuperSport Prve NL pobjedom protiv Opatije. Gosti su prvi stigli do pogotka, no zagrebačka momčad napravila je preokret...

Osim pobjede Vukovara 1991 kod Sesveta, do pobjede na otvaranju nove sezone SuperSport Prve NL upisala je i Dubrava Tim Kabel koja je na domaćem terenu bila bolja od Opatije s 2:1.

Igraj na SuperSport Prvu NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su došli do prednosti već u četvrtoj minuti susreta preko Baltazara Antona Bogolina, da bi već pet minuta kasnije domaćin došao do poravnanja. Strijelac je bio Alef Firmino Dos Anjos.

Na novi se pogodak nije čekalo dugo, samo dvije minute. Tada Dubrava Tim Kabel dolazi do potpunog preokreta, zahvaljujući golu Lukasa Zahore.

Nakon takvog uzbudljivog ulaska u utakmicu, više nismo vidjeli nijedan pogodak na susretu. Zagrebačka momčad zaključila je susret s osvojena tri boda. test