Halilović i Mitrović strijelci u novoj pobjedi Fortune Sittard!

Petar Jenjić • petak, 16.08.2024.

Fortuna Sittard stigla je do nove pobjede u novoj sezoni Eredivisie. Danas je slavila kod kuće protiv Almere Cityja na krilima hrvatskih nogometaša...

Krenulo je drugo kolo nizozemske Eredivisie, a do druge pobjede sezone stigla je Fortuna Sittard koja je danas na domaćem terenu igrala protiv Almere Cityja i slavila s 3:0.

Igraj na Eredivisie na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Junaci dvoboja bili su hrvatski nogometaši. Domaćin je nakon prvog poluvremena vodio pogotkom Alena Halilovića na asistenciju Loreintza Rosiera iz 24. minute. Nakon gola protiv G.A. Eaglesa, Halilović se opet upisao u strijelce.

U 68. minuti Kristoffer Peterson podebljao je na 2:0, da bi pet minuta kasnije konačan rezultat postavio Josip Mitrović. Odličan početak sezone za hrvatske nogometaše, a još je samo nedostajao pogodak Ante Ercega.

Upravo je Erceg ušao u igru u 76. minuti umjesto Halilovića, a iz igre je tada izašao i Mitrović. test