Konferencijska liga, kvalifikacije, 4. pretkolo, 20.08.2024, 18:00 h
Noah 3:0 Ružomberok
Ružomberok

Armenci napunili mrežu Ružomberoka i pokazali što je Hajduk propustio

Branimir Korać • utorak, 20.08.2024.

Odigran je prvi susret play-offa Konferencijske lige. Armenski Noah u prvoj utakmici s visokih 3:0 svladao je Hajdukovog krvnika Ružomberok...

Što je Hajduk propustio i koliko je u biti Ružomberok skromna momčad, pokazao je armenski Noah. Armenci su u prvom susretu play-offa Konferencijske lige slavili s 3:0 i potpuno nadigrali Slovake.

Igraj na utakmice Konferencijske lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Imali su i posjed lopte na svojoj strani, udarce na gol čak 20:5 i pobjeda je potpuno zaslužena.

Noah nije nimalo bezazlena momčad, osjetio je to i AEK koji je poražen na ovom stadionu s 3:1, a sada je njegovu snagu osjetio i Ružomberok.

Armenci su poveli već u četvrtoj minuti golom Goncala Gregorija, imali su tu prednost sve do 79. minute kada iz kaznenog udarca preko Gora Manvelyana podižu na 2:0. Točku na i stavio je u sudačkoj nadoknadi Matheus Aias.

Uzvrat je na rasporedu sljedeći tjedan u Slovačkoj, a Slovaci će morati puno puno bolje da si pruže ikakvu šansu. test