Dragovoljac do boda u 97. minuti, Mladost iz Ždralova s punim plijenom iz Karlovca

Branimir Korać • petak, 23.08.2024.

Počela je nova sezona u SuperSport Drugoj NL, a odigrana su prva dva susreta. Domaćini su ostali bez pobjede, Mladost Ždralovi slavila je u Karlovcu, a Dugo Selo odnosi bod iz Sigeta...

Susretom između Hrvatskog dragovoljca i Dugog Sela otvorena je nova sezona u SuperSport Drugoj NL. U dramatičnom dvoboju gosti su vodili 2:0 nakon 17 minuta, ali Dragovoljac se uspio vratiti i uzeti bod.

Igraj na utakmice SuperSport Druge NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dugo Selo je sjajno otvorilo utakmicu i povelo je već u devetoj minuti golom Filipa Bosaka, a u 17. minuti Bruno Međimorec povisio je na 2:0.

Domaćin je uspio do poluvremena smanjiti zaostatak pogotkom Marijana Starčića koji je prošlu sezonu počeo upravo u Dugom Selu, a završio u Kustošiji.

Domaćin je pokušavao do kraja doći do poravnanja i uspio je i to pogotkom Diega Maciela Florentina iz kaznenog udarca u 97. minuti, a netom prije pogotka Međimorec je isključen.

U drugom današnjem susretu Karlovac je ugostio Mladost Ždralove i upisao poraz 3:2.

U zanimljivom dvoboju Karlovac je poveo golom Brune Grgića u 12. minuti, ali Mladost za manje od 15 minuta radi preokret, prvo je Luka Pisačić izjednačio, a zatim Mateo Barać autogolom donio prednost gostima.

U drugom dijelu Nikola Marić povisio je na 3:1, vrlo brzo smanjio je Marko Brekalo, a u 86. minuti iskusni Dmytro Lopa radi glupost i pokazuje srednji prst navijačima domaćina te zarađuje isključenje.