Ćaleta-Car igrao u porazu Lyona, nova pobjeda Lillea

Petar Jenjić • subota, 24.08.2024.

Odigrane su tri utakmice drugog kola francuske Ligue 1. Izdvajamo poraz Lyona na domaćem terenu od Monaca, a svih 90 minuta odigrao je Duje Ćaleta-Car...

Drugi poraz na startu sezone upisao je Lyon koji je na domaćem terenu izgubio od Monaca rezultatom 0:2. Za poraženu momčad cijelu utakmicu odigrao je hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car.

Igraj na Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su oba gola zabili u drugom poluvremenu, prvo je u 65. poentirao Eliesse Ben Seghir, da bi u 80. minuti pobjedu potvrdio Lamine Camara. Isti igrač u sudačkoj nadoknadi zaradio je dva žuta kartona, a samim time i isključenje.

Istim rezultatom do pobjede je stigao Lille koji je, kao i Monaco, ostao stopostotan nakon dva kola. Danas je svladao Angers, a golove su postigli Thomas Meunier u 34. i Mohamed Bayo u 94. minuti.

Prvu pobjedu sezone upisao je Le Havre koji je slavio na gostovanju kod St. Etiennea s 0:2. Zabijali su Abdoulaye Toure iz penala u 57. minuti i Arouna Sangante deset minuta kasnije. test