SuperSport Prva NL, 2. kolo, 25.08.2024, 16:00 h, ŠC Rudeš, Zagreb
Suci: Oliver Romić, Nikola Kečkiš, Dino Knez; 4. sudac: Domagoj Kurtović
Dominik Pavlek 90'
Dubrava

Preokret Dubrave Tim Kabel za pobjedu protiv Rudeša!

Petar Jenjić • nedjelja, 25.08.2024.

Dubrava Tim Kabel uzela je nova tri boda, u susretu drugog kola SuperSport Prve NL. Zagrebački derbi protiv Rudeša slavili su s 1:2, a pobjednički gol zabila je u 90. minuti...

Tomislav Srbljinović
46'
20
Roko Brajković
46'
30
Aurel Limani
60'
13
Vanja Vukmanović
61'
7
Loren Maružin
83'
Arijan Brković
56'
26
Harrison Jiakponna
67'
3
Nikola Jakovljević
67'
27
Mate Pavlović
67'
13
Ivan Bošnjak
90'+2'
Alen Šušnić

Nogometaši Dubrave Tim Kabel stigli su do druge pobjede sezone, u drugom kolu SuperSport Prve NL. U zagrebačkom dvoboju napravili su preokret protiv Rudeša, slavili s 1:2 i ostavili protivnika na nula bodova.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Tek što smo krenuli u susret, preciznije u trećoj minuti, Rudeš je došao do vodstva. Mario Šuver je proslijedio loptu u kazneni prostor, ona se spretno i sretno odbila do Luke Pasaričeka koji je s četiri metra šalje u mrežu.

Dobra polukontra domaćih u desetoj minuti, povukao je Aleksa Latković i odigrao povratnu loptu za Krušlina, ali njegov udarac otišao je kraj gola. Šest minuta kasnije sjajna šansa za Sjajna šansa za Rudeš. Odlično proigravanje Pasaričeka za <Josipa Mihalića, pucao je iskosa sa sedam metara, ali još bolje obranio Mario Mustapića.

Dubrava je došla do poravnanja u 38. minuti susreta. Dobra akcija gostujuće ekipe, Jan Raužan je proslijedio loptu kroz peterac za Lukasa Zahoru koji je poslao u praznu mrežu. Do kraja poluvremena nismo vidjeli konkretnijih šansi na obje strane terena.

Trener domaćih Davor Mladina već je do 60. minute napravio četiri zamjene, a kasnije bacio sve karte u napad, međutim, prave šanse jednostavno nije bilo. Ni Dubravaši nisu ozbiljnije prijetili, sve do 90. minute.

Bio je to dobar ubačaj s desne strane, Harrison Jiakponna je glavom pucao, a obranio Kralj. Na odbijancu je bio Dominik Pavlek koji je skrenuo loptu u mrežu.