Ljubičić doveo LASK u vodstvo, Bečani ipak na kraju uzeli sva tri boda

Mihaela Bradovski • nedjelja, 25.08.2024.

U dvoboju četvrtog kola austrijskog prvenstva LASK je upisao novi poraz i ostaje nisko na ljestvici. Bolja je bila bečka Austria koja je slavila s 2:1...

Nakon četiri odigrana kola austrijskog prvenstva LASK je na niskoj desetoj poziciji sa samo tri osvojena boda. Iza njega su samo Grazer i Hartberg, a već treći poraz upisan je u gostima kod bečke Austrije.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nije krenulo loše, u 19. minuti LASK je stigao do vodstva pogotkom mladog hrvatskog reprezentativca Marina Ljubičića, ali već u sljedećoj minuti Austria je odgovorila pogotkom Mauricea Malonea.

U drugom poluvremenu domaćin je bio bolji i opasniji protivnik te je u konačnici i stigao do preokreta pogotkom Manfreda Fischera u 87. minuti.

Marin Ljubičić odradio je cijelu utakmicu za goste dok je kod domaćina Tin Plavotić ušao u 74. minuti umjesto Mattea Pereza Vinlofatest