Hrvatska remizirala u posljednjoj provjeri pred Svjetsko prvenstvo

hns.family, Petar Jenjić • ponedjeljak, 26.08.2024.

Posljednju provjeru uoči nastupa na Svjetskom prvenstvu u futsalu imala je hrvatska reprezentacija koja je remizirala protiv Mađarske, 1:1...

Hrvatska futsalska reprezentacija remizirala je u Budimpešti s Mađarskom (1:1) u prijateljskoj utakmici u okviru priprema za nastup na predstojećem Svjetskom prvenstvu u Uzbekistanu.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Izabranici Marinka Mavrovića izborili su remi u utakmici koja je poslužila kao posljednja provjera pred nastup na svjetskoj smotri s obzirom na to da su iz sigurnosnih razloga otkazane dvije prijateljske utakmice s Iranom u Teheranu.

Mađari su poveli pogotkom Marka Feketea u 14. minuti, a rezultat je izjednačio Duje Kustura tri minute poslije.

Za Hrvatsku su nastupili: Primić, Novak, Čekol, Kustura, Vukmir, Kuraja, Jelovčić, Marinović, Perić, Jurlina, Postružin, Bašković, Mataja, Mužar i Piplicatest

AUTOR: HNS.family