Domaći kiksevi madridskog Atletica i Real Sociedada, Valencia i dalje bez bodova

Branimir Korać • četvrtak, 29.08.2024.

Odigrana su još četiri susreta trećeg kola La Lige. U dva od četiri dvoboja nije bilo pogodaka...

Madridski Atletico upisao je kiks u trećem kolu, ugostio je Espanyol i očekivao pobjedu, ali bio je vrlo neefikasan i susret je okončan bez pogodaka.

Igraj na utakmice La Lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je imao dosta prilika, napadao je, tražio pogodak, Diego Simeone je pokušao nešto promijeniti izmjenama, ali Joan Garcia je branio sjajno i sačuvao mrežu čistom.

Valencia je odigrala dosta skromnu utakmicu u Bilbau, bila je posve bezopasna i domaćin je upisao pobjedu 1:0.

Jedini pogodak za domaćina postigao je u završnici prvog poluvremena Benat Prados Diaz, što mu je prvijenac u dresu prve momčadi Athletic Bilbaa.

Luka Sučić ponovno nije dobio minute, ovaj put u razočaravajućem domaćem porazu Real Sociedada protiv Alavesa. Gosti su slavili s 2:1 što je već drugi ovosezonski poraz sastava iz San Sebastiana kod kuće.

Rano je domaćin ušao u probleme, u 29. minuti izravni crveni karton zaradio je Mikel Oyarzabal, ali i s igračem manje Real Sociedad je stigao do vodstva, samo tri minute kasnije pogotkom Braisa Mendeza.

U završnici prvog dijela Asier Villalibre iz kaznenog udarca je izjednačio, a u 77. minuti Toni Martinez gostima je donio potpuni preokret.

Valladolid je ugostio Leganes, bio je bolji protivnik, ali rezultat se nije mijenjao, ostalo je početnih 0:0.