Luka Modrić startao u novom kiksu Real Madrida, visok poraz Osasune

Mihaela Bradovski • petak, 30.08.2024.

Odigrana su još dva susreta trećeg kola La Lige. Real Madrid podbacio je kod Las Palmasa remiziravši 1:1 dok je Girona pregazila Osasunu s 4:0...

Real Madrid već drugi put u samo tri kola upisao je remi i ne može biti zadovoljan ulaskom u sezonu. U gostima kod Mallorce i Las Palmasa očekuje pobjedu, ali oba puta vratio se s remijem.

Igraj na utakmice La Lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Las Palmas ga je rano uhvatio na spavanju i stigao je do vodstva već u petoj minuti pogotkom Alberta Moleira što je trebalo probuditi Madriđane, ali oni su se nastavili mučiti i nikako nisu mogli do pogotka.

Imali su gosti dosta udaraca prema golu, tražili su pogodak, međutim nisu bili precizni i Las Palmas je održavao prednost.

Ipak, u 69. minuti Real je uspio izjednačiti i to preko Viniciusa Juniora koji je zabio iz kaznenog udarca.

Svi pokušaji do kraja susreta da dođu do pogotka za goste su bili neuspješni i ostalo je 1:1.

Luka Modrić odigrao je solidnu utakmicu u veznom redu Reala do 64. minute kada ga je zamijenio Arda Güler.

Girona je bila vrlo uvjerljiva protiv u ovom susretu vrlo slabe Osasune i svladala ju je s visokih 4:0. Samo jedan udarac Osasune prema golu u 90 minuta, puno je premalo i dovoljno govori kako je odigrala.

Domaćin je poveo u 34. minuti pogotkom Bryana Gila, a pravi potop uslijedio je u drugom poluvremenu.

Redom su zabijali Viktor Cigankov, Abel Ruiz i Cristhian Stuani za konačnih 4:0.

Ante Budimir utopio se u sivilo kod gostiju, a igru je napustio u 58. minuti kada ga je zamijenio Raul Garcia test