SuperSport Prva NL, 3. kolo, 31.08.2024, 16:00 h, ŠNC Stjepan Spajić
Suci: Renato Lacić, Patrik Krmar,Marko Balen, 4. sudac: Ivan Šantić
Dragan Juranović 48'
3:0(2:0) BSK Bijelo Brdo

Dubrava Tim Kabel odradila dobar posao i došla do lijepe pobjede

Petar Jenjić • subota, 31.08.2024.

U novom susretu trećeg kola SuperSport Prve NL, Dubrava Tim Kabel stigla je do treće pobjede sezone. Danas je na domaćem terenu odigrala jako dobro protiv BSK Bijelog Brda i slavila s 3:0...

Nikola Jakovljević
57'
21
Arijan Brković
57'
27
Mate Pavlović
57'
16
Ivan Brkić
73'
24
Kevin Lekaj
83'
Lazar Vujanić
46'
19
Filip Mažar
60'
5
Filip Hrs
60'
15
Zinedin Mustedanagić
71'
14
Fran Svraka
88'
Dino Babić

I nakon tri odigrana kola, Dubrava Tim Kabel ostaje na stopostotnom učinku. Zagrebačka momčad danas je ugostila BSK Bijelo Brdo, iskoristila svoje šanse i zasluženo slavila s lijepih 3:0. S druge strane, gosti ostaju na jednom osvojenom bodu ove sezone.

Igraj na SuperSport Prvu NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dubrava je jako brzo došla do vodstva, već u četvrtoj minuti susreta. Udarac Dragana Juranovića obranio je gostujući vratar, a odbijanac je u mrežu iz blizine uspio poslati Jan Raužan. Nakon toga nismo vidjeli pravih prilika na obje strane u sljedećem periodu.

Pokušavao je BSK preko Antonija Peroševića, ali nije bilo ozbiljnije opasnosti za gol Dubrave. I onda u 34. minuti domaćin je iz druge prave prilike zabio drugi gol. Ovoga puta Raužan je proigrao Alefa Firmina koji je iskosa poslao loptu u suprotni kut.

Odmah na otvaranju nastavka, Dubravaši postižu treći pogodak. Robert Janjiš ostavio je loptu za Dragana Juranovića koji je odlično opalio izvana i neobranjivo pogodio u sami kut. Nakon toga Dubrava se ipak malo povukla, iako je rezultat bio u potpunoj kontroli.

Sjajan pokušaj iz slobodnog udarca domaćih Mate Pavlovića, ali jako dobra obrana Kovačevića u 93. minuti susreta. To je bilo sve od ove utakmice. test