U Slovanu previše slavili, Žilina im nanijela ružan poraz usred Bratislave

Branimir Korać • nedjelja, 01.09.2024.

Dinamov protivnik u Ligi prvaka, Slovan iz Bratislave, upisao je prvi ovosezonski prvenstveni poraz i to vrlo ružan 0:5 na svom stadionu protiv Žiline...

Slovan iz Bratislave izborio je prvi put u svojoj povijesti nastup u Ligi prvaka, pošteno je to proslavio, možda i malo predugo s obzirom kako je izgledao u petom kolu slovačkog prvenstva kod kuće protiv Žiline.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su zasluženo slavili, nadigrali su Slovan koji je doduše krenuo u ponešto izmijenjenom sastavu.

Na poluvremenu su gosti vodili s 2:0 golovima Adriana Kapralika i Timoteja Hranice, a onda je u drugom dijelu uslijedio potop. Dva pogotka zabio je Mario Sauer koji je tek u 81. minuti ušao u igru, a jedan David Duriš.

Marko Tolić u domaćem sastavu odradio je drugo poluvrijeme, ali se uklopio u sivilo ostatka Slovanove momčadi. test