PSG pobjedom u Lilleu ostao jedini stopostotan nakon tri kola

Branimir Korać • nedjelja, 01.09.2024.

U najzanimljivijem susretu trećeg kola Ligue 1 PSG je gostovao kod Lillea i upisao pobjedu 3:1 s kojom je ostao jedini stopostotan...

Zanimljiv dvoboj u trećem kolu Ligue 1 odigrali su Lille i PSG, a Parižani su slavili s 3:1 i tako stigli i do treće pobjede.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Lille je bio ravnopravan protivnik, ali skupo su ga stajala dva pogotka u kratko vrijeme u prvom poluvremenu, tu se PSG odvojio i domaćin je do kraja susreta pokušavao uhvatiti priključak.

PSG je bio bolji u prvom dijelu, a u 33. minuti stigao je do pogotka preko Vitinhe iz kaznenog udarca, a tri minute kasnije Bradley Barcola podiže na 2:0.

Domaćin se tako našao u problemima, ali nije odustajao i u drugom dijelu uspio je preko Edona Zhegrove doći do smanjenja zaostatka.

Pet minuta kasnije Tiago Santos poslao je loptu u mrežu, međutim VAR je potvrdio zaleđe koje je pokazao pomoćni sudac.

Kada je Randal Kolo Muani u 92. minuti pogodio za 3:1 priči je bio kraj i PSG je uzeo sva tri boda. test