SuperSport Prva NL, 4. kolo, 07.09.2024, 17:00 h, Zagreb, ŠRC Stjepan Spajić
Suci: Jakov Titlić (Potravlje), Kristijan Kuduz (Vrlika), Marko Maloča (Zagreb)
Alef Firmino dos Anjos 22'
Dubrava

Jarun odličnim drugim poluvremenom do pobjede protiv Dubrave

Branimir Korać • subota, 07.09.2024.

Vrlo dobru utakmicu odigrali su u Sigetu Jarun i Dubrava. Jarun je sjajnim nastupom u drugom dijelu slavio s 3:1...

Vito Matijević
46'
26
Aleks Stojaković
56'
27
Borna Bilobrk
74'
7
Tomislav Turčin
85'
Arijan Brković
46'
27
Mate Pavlović
60'

Alen Šušnić

Nakon tri pobjede na startu, Dubrava je gostovala kod Jaruna koji je krenuo s pobjedom i dva remija. Niz Dubrave ovdje je zaustavljen, Jarun je bio bolji i zasluženo je slavio s 3:1.

Igraj na utakmice Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U prvih 20 minuta na travnjaku se ništa nije događalo, nikakvih prilika nije bilo, a onda je u 22. minuti Brazilac Firmino uzeo loptu na centru i sjurio se prema golu te opalio s nekih 20 metara u donji kut Jarunovog gola.

Nakon tog vodećeg gola Dubrave, Jarun je krenuo po poravnanje i blizu je bio u 30. minuti kada je Ibanez ubacio, Tadić je poslao loptu u mrežu, ali dosuđeno je zaleđe iako se čini da je Tadić bio u liniji.

Dubrava je imala nekoliko prilika za povećanje vodstva, najbliže je bila kada je Raužan odlično proigrao Firmina, a on s peterca nije zahvatio loptu i ona prolazi pokraj gola.

U sudačkoj nadoknadi prvog dijela odlično je opalio Jakov Pranjić, ali pogodio je gredu.

Od početka drugog dijela Jarun je bio bolji protivnik i nizao je prilike, a u 59. minuti došao je do poravnanja. Pranjić je odlično prošao lijevom stranom i ubacio u sredinu gdje je Tadić koji glavom skreće loptu u mrežu.

U 79. minuti Dubrava je imala dobru priliku, pucao je Juranović i pogodio Palića kod kojeg ostaje lopta, on puca iz okreta, ali preko gola.

Pranjić je u 84. minuti bio blizu pogotka kada je odlično opalio izvana, ali lopta ide pokraj gola, no manje od minute kasnije Karlo Abramović krasnim udarcem zabio je za 2:1.

U posljednjim trenucima susreta otklonjene su sve dvojbe oko pobjednika, Matijević je ubacio, a Bilobrk lako zabio za konačnih 3:1. test