Rumunjska čvrsto na vrhu skupine, Kosovo se oporavilo i visoko slavilo na Cipru

Branimir Korać • utorak, 10.09.2024.

U Ligi C Lige nacija Rumunji potvrđuju status favorita skupine te su u dva kola upisali dvije pobjede. Odmah iza njih su Kosovo i Cipar...

Kosovo se oporavilo od poraza u prvom kolu kod kuće protiv Rumunjske i odigralo je dobru utakmicu kod Cipra te slavilo s 4:0.

Igraj na utakmice Lige C Lige nacija na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gostima se rano otvorilo i do polovice prvog dijela stigli su do dva gola prednosti pogocima Vedata Muriqija i tu se već nagovijestila pobjeda gostiju.

Početkom drugog dijela otklonjene su sve dvojbe. Albion Rrahmani i bivši igrač Hajduka Lumbardh Dellova povisili su na 4:0.

Rumunji su u Bukureštu ugostili Litvu i upisali su očekivanu pobjedu 3:1 s kojom su ostali na vrhu.

Međutim nije bilo lako, pobjeda je osigurana tek u završnici susreta, Litva se držala do 87. minute.

Povela je Rumunjska već u četvrtoj minuti golom Valentina Mihaile, ali Armandas Kucys je izjednačio.

Rumunjska je pobjedu osigurala golovima Razvana Marina u 87. i Alexandrua Mitrite u 92. minuti. test