SuperSport Prva NL, 5. kolo, 14.09.2024, 15:00 h, Dugopolje, ŠC Hrvatskih vitezova
Suci: Domagoj Kurtović (Osijek), Deni Grofelnik (Valpovo), Igor Babić (Orahovica)
Dugopolje
Dugopolje
0:0(0:0) Sesvete
Sesvete

Težak teren i loša realizacija, bez pogodaka u Dugopolju

Branimir Korać • subota, 14.09.2024.

U prvom subotnjem susretu u SuperSport Prvoj NL sastali su se Dugopolje i Sesvete, a susret je okončan bez pogodaka...

Mateo Smodlaka
57'
14
Franjo Lazar
65'
17
Duje Marin Buličić
65'
4
Makuochukwu Noble Goziembah
77'
25
Zlatan Koščević
77'
Niko Cindrić
46'
6
Boško Bošković
63'
27
Vanja Šare
63'
28
Caio da Cruz Oliveira Queiroz
63'
24
Jurica Jurčec
79'
Mario Rac

Dugopolje ostaje u čekaonici za prvu ovosezonsku pobjedu. U zanimljivom dvoboju nije slavilo protiv Sesveta, ali bod je na kraju prema viđenom i najpravedniji ishod.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Unatoč teškom travnjaku, posebno u oba kaznena prostora, Dugopolje i Sesvete odigrali su dobru utakmicu s dosta prilika na obje strane.

Trebalo je vremena da i jedni i drugi dođu na radnu temperaturu, a onda su krenule prilike.

U 18. minuti Banovec je došao sam pred Bartulića, ali vratar domaćina sjajno mu je ušao u šut i obranio.

Dosta slična situacija i pet minuta kasnije kada je na drugoj strani Šarić iznenada došao sam pred vratara, ali nije zabio, Šušković je nogom obranio.

Gosti su izgledali prilično dobro u prvih 45 minuta pa su u 26. minuti imali još jednu odličnu priliku, Banovec je ovaj put proigrao Ljubanovića koji pogađa vratnicu.

Do kraja prvog dijela bilo je poluprilika na obje strane, ali rezultat se nije mijenjao.

U drugom dijelu još jednom je Bartulić spašavao, dogodilo se to u 53. minuti kada se Matić odlično izborio za prostor, došao pred vratara, ali Bartulić sjajno brani.

I onda se gotovo pola sata nije ništa događalo da bi Sesvećani u završnici došli do pogotka preko Banovca, ali on nije priznat zbog igranja rukom u primanju lopte.

Novu priliku za goste u 90. minuti zapucao je Caio Cruz, a onda su slijedile dvije dobre situacije za domaćina, ali niti Buličićev udarac glavom, niti Koščevićev iz voleja, nisu završili u okviru gola.