Segesta uvjerljiva, Bjelovar preokretom ostao na maksimalnom učinku

Petar Jenjić • subota, 14.09.2024.

Odigrane su još četiri utakmice četvrtog kola SuperSport Druge NL. Izdvaja se visoka pobjeda Segeste protiv Jadran Poreča, kao i preokret Bjelovara na gostovanju kod Jadrana Luke Ploče...

Drugu uzastopnu pobjedu upisao je Karlovac rezultatom 3:0. Nakon domaćeg slavlja protiv Dugog Sela, danas je slavio i kod momčadi Hrvaca.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su poveli u 16. minuti susreta pogotkom Marka Brekala. U 53. minuti na 0:2 podebljao je Noz Kristaj, dok je pobjedu potvrdio Lovro Stanić u 74. minuti.

Prve bodove u sezoni osvojio je Grobničan koji je s 3:1 slavio na domaćem terenu protiv Radnika iz Križevaca. Gosti ostaju na četiri osvojena boda.

Domaćin je poveo u osmoj minuti preko Strahinje Tešovića, dok je u 26. to podebljao Din Pozderac. Osam minuta kasnije gosti su smanjili preko Frane Medića, dok je pobjedu Grobničana potvrdio Dino Dukađin u 77. minuti.

Segesta je glatko slavila na domaćem terenu protiv Jadran Poreča s 4:0 i došla do druge pobjede sezone. Jadran ostaje na dva osvojena boda.

Već u prvoj minuti domaćin je poveo preko Joška Rendulića, dok je u 31. to podebljao Tonći Kukoč-Petraello. Gosti su ubrzo nakon toga ostali s igračem manje nakon drugog žutog kartona Filipa Šverka.

Domaćin je pobjedu potvrdio od 70. do 77. minute s nova dva gola. Zabijali su Leon Ivančić i Viktor Šimić.

Bjelovar je napravio preokret na gostovanju kod Jadrana Luke Ploče koju je svladao rezultatom 2:3 i tako ostao na maksimalnom učinku.

Jadran je poveo preko Kristiana Sesara u trećoj minuti, a rezultat je poravnao Patrik Šantalab. Domaćin je na poluvrijeme otišao s prednošću zahvaljujući pogotku Krešimira Luetića.

U 49. minuti Dino Kapitanović izjednačio je na 2:2, a pet minuta kasnije pobjedu je Bjelovaru donio Samid Eniafe Oluwatimilehin Akannitest