Bundesliga, 3. kolo, 14.09.2024, 18:30 h
Holstein Kiel 1:6 Bayern
Bayern

Bayern uoči Dinama pregazio novog bundesligaša uz hat-trick Kanea

Petar Jenjić • subota, 14.09.2024.

Do treće pobjede sezone u trećem kolu Bundeslige stigao je Bayern koji je slavio na gostovanju kod Holstein Kiela. Sa šest postignutih pogodaka najavili su domaću utakmicu protiv Dinama...

Nogometaši Bayerna upisali su treću pobjedu u trećem kolu Bundeslige. Nekoliko dana uoči utakmice protiv Dinama u Ligi prvaka gostovali su kod novog prvoligaša Holstein Kiela, te glatko slavili s 1:6.

Igraj na Bundesligu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već nakon 14 sekundi igre Bayern je stigao do prednosti, Harry Kane glavom je uposlio Jamala Musialu koji je lijepo poentirao za 0:1.

Visok pritisak Bavaraca se nastavio, Serge Gnabry presjekao je loptu u sedmoj minuti, ostavio lijepo za Kanea koji dobrim udarcem matira nemoćnog protivničkog vratara.

Još jedna slaba reakcija, odnosno visok pritisak Bayerna, urodio je novim golom u 13. minuti. Najveći dio posla napravio je Musiala, poslao loptu u peterac, a u vlastitu mrežu skrenuo je Nicolai Remberg.

U 43. minuti Harry Kane postigao je još jedan pogodak, ovoga puta krasno je pogodio sa 17 metara. Odlično poluvrijeme Bavaraca koji su mirno mogli odraditi nastavak.

Na poluvremenu je ušao Michael Olise koji je u 65. minuti poentirao za 0:5 pospremivši odbijanac u mrežu. Domaćin je smanjio zaostatak preko Armina Gigovića u 82. minuti, šest minuta nakon njegovog ulaska u igru.

Briljantnu utakmicu Harry Kane je potvrdio pogotkom iz penala u sudačkoj nadoknadi. test