SuperSport Prva NL, 6. kolo, 17.09.2024, 16:30 h
Vukovar 1991 1:1 Opatija
Opatija

Bez pobjednika u dvoboju dvije najbolje ekipe SuperSport Prve NL

Petar Jenjić • utorak, 17.09.2024.

U prvoj utakmici šestog kola SuperSport Prve NL, nogometaši Vukovara 1991 i Opatije odigrali su bez pobjednika, 1:1. Oba pogotka vidjeli smo u drugom poluvremenu...

Paralelno s utakmicom kupa između Bilogore i Hajduka igrala se utakmica šestog kola SuperSport Prve NL između Vukovara 1991 i Opatije, dvije vodeće momčadi natjecanja.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Po prvi put ove sezone Vukovar nije uspio doći do pobjede, a dvoboj je završio podjelom bodova, rezultatom 1:1.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, a Vukovarci su poveli u 66. minuti pogotkom Vanje Pelka. Bod gostujućoj momčadi donio je David Žabec u 82. minuti.

Vukovar je i dalje vodeći sa 16 bodova iz šest utakmica, druga je Opatija s pet bodova manje. Na trećem su mjestu Sesvete s deset bodova, ali i utakmicom manje. test