Valladolid 1:2 Mallorca
Mallorca

Juriću pola sata: Mallorca u naletu, Valladolid tone sve dublje

Mihaela Bradovski • subota, 28.09.2024.

Osmo kolo La Lige otvorili su u Valladolidu Real Valladolid i Mallorca. Pobjedu su odnijeli gosti koji su slavili s 2:1 i tako nastavili seriju vrlo dobrih rezultata...

Mallorca je ušla u dobar niz i nastavlja s dobrim rezultatima. U osmom kolu gostovala je kod Valladolida i upisala pobjedu 2:1.

Igraj na utakmice La Lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ovo je za goste četvrta pobjeda u posljednjih pet kola i dok gosti imaju razloga za zadovoljstvo posljednjim rezultatima, u domaćem taboru vlada zabrinutost.

Valladolid je naime u prvom kolu upisao pobjedu 1:0 protiv Espanyola, ali nakon toga u narednih sedam kola osvojio je ukupno samo dva boda uz gol razliku 3:17.

Protiv Mallorce je držao čistu mrežu sve do 59. minute kada su gosti poveli golom Cylea Larina.

Krenuo je Valladolid po poravnanje, ali ostavljao je i dosta slobodnog prostora pa su tako gosti dolazili do prilika. Jednu od njih su i iskoristili u 83. minuti kada je Valery zabio za 2:0.

Sve što je Valladolid uspio napraviti, bilo je smanjenje na 2:1 preko Ivana Sancheza u 94. minuti.

Stanko Jurić ovaj put nije bio u početnih 1 već je ušao u igru u 65. minuti umjesto Kikea Perezatest