Budimir lijepim pogotkom vratio Osasunu iz zaostatka i donio joj bod

Branimir Korać, Mihaela Bradovski • subota, 05.10.2024.

Osasuna u devetom kolu La Lige gostuje kod Getafea, a nakon sat vremena igre vratila se u utakmicu krasnim pogotkom Ante Budimira iz vrlo teške pozicije. Bilo je to u konačnici dovoljno za bod u Madridu...

Ante Budimir nije najbolje krenuo u sezonu, ali u posljednje vrijeme pronašao je formu što je potvrdio novim pogotkom.

Igraj na utakmice La Lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Osasuna gostuje kod Getafea koji je imao vodstvo od 21. minuti pogotkom Bertuga Yildirima, ali u 61. minuti Budimir je vratio goste u utakmicu.

Dobio je loptu na rubu kaznenog prostora, onda vrlo lijepo okrenuo čuvara i pogodio u sam kut iz ne baš najlakše pozicije.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao i završilo je s tih 1:1. Budimir je u konačnici proglašen igračem utakmice i zadovoljan dolazi na reprezentativno okupljanje.

Osasuni je ovo četvrta utakmica bez poraza dok je Getafe ostao na jednoj pobjedi. U završnici dvoboja, malo je nedostajalo da dođe do druge, ali udarac Carlesa Pereza prošao je pokraj vratnice.

Spomenimo i da je u ranijem terminu Espanyol ugostio Mallorcu i upisao pobjedu s:1 golovima Marasha Kumbulle i Jofrea. Sredinom drugog poluvremena Antonio Raillo smanjio je na 2:1, ali gosti se ipak nisu uspjeli potpuno vratiti. test