Trabzonspor uz Oršićevih 20-ak minuta do čak šestog remija u samo sedam utakmica

Branimir Korać • nedjelja, 06.10.2024.

U osmom kolu turskog prvenstva Trabzonspor je upisao još jedan remi. Ovo mu je čak šesti ove sezone, a s obzirom da ima utakmicu manje, znači da samo jednom nije završio bez pobjednika...

Gostovanje kod Hatayspora bila je prilika za Trabzonspor da nakon pet uzastopnih remija na startu, upiše drugu pobjedu u nizu. Međutim nije uspio, remizirao je 1:1.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su bili za nijansu bolji protivnik, ali remi je sve u svemu i realan i najpošteniji ishod.

Domaćin je poveo u 14. minuti pogotkom Gorkema Saglama i držao je tu prednost do početka drugog dijela. Trabzonspor se vratio u 48. minuti kada je Simon Banza izjednačio.

Mislav Oršić ušao je u igru u 73. minuti umjesto Edina Višće dok je Borna Barišić svih 90 minuta ostao na klupi. test