Kramarić sudjelovao kod gola, na kraju ipak razočaran: 'Nismo imali sreće u posljednjim sekundama'

Branimir Korać • ponedjeljak, 07.10.2024.

Hoffenheim je u nedjelju remizirao protiv Stuttgarta 1:1, ali ima za čim žaliti, bio je na pragu osvajanja sva tri boda. Andrej Kramarić odigrao je dobru utakmicu i sudjelovao je kod pogotka svoje momčadi, ali na kraju je bio razočaran jer je pobjeda ispuštena....

Nakon četiri uzastopna poraza, Hoffenheim se našao u teškoj situaciji i očajnički je trebao bodove u dvoboju protiv Stuttgarta. Posao nije bio nimalo jednostavan, Stuttgart je svoju kvalitetu u više navrata potvrdio, no Andrej Kramarić i suigrači bili su vrlo blizu sva tri boda.

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U 45. minuti gosti su poveli, Kramarić je pokušao poslati loptu u prostor kroz obranu, Julian Chabot samo je nakratko došao do lopte, nije je uspio iskontrolirati i ona bježi za Valentina Gendreya koji dolazi pred vratara Nubela i zabija za vodstvo.

Ipak, u 99. minuti Stuttgart je došao do poravnanja, Oliver Baumann obranio je kazneni udarac Ermedinu Demiroviću, ali odbijanac je ipak pospremio u mrežu za konačnih 1:1.

Kramarić je bio vrlo razočaran nakon primljenog pogotka svjestan kako je velika prilika za pobjedu propuštena.

"Naravno da se loše osjećam, sjajno smo se borili i zaslužili tri boda, ali nismo imali sreće u posljednjim sekundama. Odigrali smo pristojnu utakmicu, ali u nekim trenucima bili smo previše pasivni i previše se branili. Stuttgart je jedna od deset najboljih momčadi u Europi u ovom trenutku, posebno kada ima loptu u svom posjedu. Ovo je svakako napredak za nas, ali imamo kvalitetu i možemo igrati bolje s loptom", kaže Kramarić.

Hoffenheim ovim remijem ostaje u opasnoj zoni i nakon šest odigranih kola tek je 16. s četiri osvojena boda. Manje imaju samo Holstein Kiel i Bochum. test