SuperSport Prva NL, 10. kolo, 11.10.2024, 15:30 h, Sesvete, ŠRC Sesvete
Suci: Renato Lacić (Split), Kristijan Kuduz (Vrlika), Stipe Brajković (Šibenik)
Lazar Vujanić 40', 87' (11m)
Josip Tomašević 82'

BSK napokon do prve pobjede, zasluženo slavio u Sesvetama

Branimir Korać • petak, 11.10.2024.

U susretu desetog kola SuperSport Prve NL Sesvete su ugostile BSK iz Bijelog Brda. Gosti su upisali pobjedu 3:1 i tako su prvi put ove sezone uzeli sva tri boda...

Diogo de Carvalho Cardoso
63'
10
Mateo Topić
72'
28
Caio da Cruz Oliveira Queiroz
72'
15
Petar Antolković
84'
24
Jurica Jurčec
84'
Junior Sunday Jang
63'
2
Patrik Periša
87'

Igor Budiša

Napokon je i BSK stigao do prve pobjede. Odigrao je vrlo dobru utakmicu protiv Sesveta u gostima i slavio s 3:1. Bio je to zanimljiv dvoboj u kojem je bilo pregršt prilika, igralo se otvoreno, a u konačnici su gosti slavili.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Krenulo je burno. U prvih 15 minuta prilika je bilo na obje strane, vratnicu su pogodili i jedni i drugi i već tada smo dobili naznake kako će to biti dvoboj u kojem prilike neće izostati.

Nakon serije promašaja s obje strane, prvi pogodak stigao je u 40. minuti.

Lijep pogodak postigao je bivši igrač Sesveta Lazar Vujanić, ubačena je lopta iz kornera, a Vujanić ju je vrlo lijepo glavom skrenuo u mrežu.

Gosti ipak nisu izdržali i već u drugoj minuti nastavka Sesvete su poravnale. Ponovno lopta ubačena iz kornera, ovaj put glavom je pucao Kulenović, a Banovec iz blizine potvrdio pogodak.

Uslijedilo je razdoblje bez nekih velikih prilika, a u posljednjih deset minuta gosti su otišli do pobjede.

U 82. minuti mrežu je zatresao Josip Tomašević, novi ubačaj iz kornera, Dalić s druge vratnice prebacuje u sredinu gdje je Tomašević koji lako zabija.

Četiri minute kasnije Tino Agić srušio je u 16 metara Ilana Pejića, dosuđen je kazneni udarac koji Lazar Vujanić pretvara u konačnih 3:1.

Zaslužena pobjeda gostiju koji definitivno zaslužuju i bolju poziciju na ljestvici. test