Rudešu samo bod u gostima kod Zrinskog, Opatija propustila priliku za skok na vrh

Branimir Korać • petak, 11.10.2024.

Odigrana su još tri susreta desetog kola SuperSport Prve NL, dva su okončana remijem dok je gostujuću pobjedu uzela Dubrava koja je slavila u Vinkovcima...

Serija poraza Zrinskog zaustavljena je u desetom kolu. U Gradski vrt stigao je Rudeš koji se nada tituli i povratku u najviši rang, ali ovdje je uzeo samo bod.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Poveli su domaćini u 22. minuti pogotkom svog najzvučnijeg pojačanja ovog ljeta Ante Vukušića, a sedam minuta kasnije gosti su se vratili i izjednačili pogotkom Tina Matića.

Remi je viđen i u Dugopolju gdje je gostovala Opatija. Susret je okončan 2:2 čime je Opatija propustila priliku barem privremeno zasjesti na vrh ljestvice.

Gosti su prvi došli do pogotka i to u 27. minuti preko Tomislava Glavana i na odmor su odnijeli prednost 1:0. U drugom dijelu domaćin je stigao do preokreta pogocima Duje Marina Buličića i Dražena Bagarića, ali u 66. minuti Luka Kožić osigurao je bod gostima.

Treće kolo zaredom Cibalia je bez pobjede, a Dubrava je proradila dolaskom Davora Mladine i stigla je do treće pobjede zaredom. U Vinkovcima je slavila s 2:1.

Povela je u 31. minuti pogotkom Dragana Juranovića da bi u 75. minuti na 2:0 povisio Toma Palić. U sudačkoj nadoknadi domaćin je smanjio preko Josipa Pejića iz kaznenog udarca, ali do poravnanja nije došao. test