Mura svladala Slaven Belupo na mini pripremama u Svetom Martinu na Muri

Branimir Korać • nedjelja, 13.10.2024.

Nogometaši Slaven Belupa poraženi su u Svetom Martinu na Muri u sklopu petodnevnih priprema tijekom aktualne reprezentativne stanke. Svladala ih je Mura s 2:1...

Slaven Belupo priprema se za nastavak sezone i težak domaći dvoboj protiv Hajduka koji će uslijediti u nedjelju u Koprivnici s početkom u 16 sati.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Kako bi što kvalitetnije i u miru radili, Mario Kovačević odveo je igrače na kratke pripreme u Sveti Martin na Muri gdje su odradili i prijateljsku utakmicu protiv slovenskog prvoligaša Mure.

Slovenci su upisali pobjedu 2:1, a sva tri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu kada su Farmaceuti imali na travnjaku poveći broj mladih igrača.

Gal Kurež je doveo Muru u vodstvo u 19. minuti da bi nakon pola sata igre Marko Aščić izjednačio na 1:1. Pobjedu Muri donio je u završnici prvog dijela Talijan Filippo Tripitest