SuperSport Prva NL, 11. kolo, 19.10.2024, 13:50 h, Zagreb, ŠC Rudeš
Suci: Antonio Škobić (Čepin), Marko Reljan (Osijek), Toni Kontrec (Osijek)
Zlatan Koščević 90'
Dugopolje

Ako neće kod kuće, hoće u gostima: Dugopolje slavilo kod Rudeša!

Mihaela Bradovski • subota, 19.10.2024.

U prvom današnjem dvoboju 11. kola SuperSport Prve NL Rudeš je ugostio Dugopolje. U vrlo zanimljivom dvoboju gosti su slavili s 2:1 golom Zlatana Koščevića u 90. minuti...

Ivor Ribar
46'
21
Petar Čuić
61'
19
Josip Mihalić
75'
7
Loren Maružin
75'
Franjo Lazar
67'
25
Zlatan Koščević
80'
9
Boško Jemo
90'+2'

Mirko Labrović

Dugopolje će za dva dana "proslaviti" prvu godišnjicu bez pobjede na svom travnjaku u sklopu SuperSport Prve NL. No, ako mu već ne ide na Hrvatskim vitezovima, ide mu u gostima.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Tako je stiglo do druge ovosezonske pobjede, u gostima je bilo bolje od Rudeša kojeg je svladalo s 2:1, a junak Dugopolja bio je Zlatan Koščević koji je bio strijelac u 90. minuti nakon što je malo prije toga ušao u igru.

Rudeš je bolje ušao u utakmicu, dominirao je u prvom poluvremenu tijekom kojeg je i došao do jednog pogotka te imao još nekoliko prilika. S druge strane Dugopolje je napravilo vrlo malo toga u tom razdoblju.

Vodeći pogodak stigao je u 23. minuti kada je srušen Jovanović, a sudac Škobić odmah je pokazao na 11 metara. Snimka je pak pokazala kako je prekršaj ipak možda bio izvan kaznenog prostora. U svakom slučaju, kazneni udarac izveo je Roko Brajković i zabio za 1:0.

U drugom dijelu Rudeš je mogao do drugog pogotka tek što se krenulo s centra, ali udarac Tina Matića završio je pokraj vratnice.

Nakon toga počeli su prijetiti i gosti koji u 60. minuti poravnavaju. Odlično dodavanje za Tešiju koji dolazi sam pred vratara i poravnava.

Kada se već činilo da će završiti remijem, Dugopolje dolazi do pobjede. Tešija je proigrao Koščevića koji sa 16 metara zabija za 2:1 i tri velika boda za goste. test