SuperSport HMNL, 1. kolo, 20.10.2024, 19:00 h
Novo Vrijeme 6:3 Torcida

Novo Vrijeme nadigralo Torcidu za kraj prvog kola

Petar Jenjić • ponedjeljak, 21.10.2024.

Novo Vrijeme upisalo je pobjedu na otvaranju nove sezone SuperSport HMNL-a. Na domaćem terenu slavilo je protiv Torcide sa 6:3...

Iza nas je prvo kolo SuperSport HMNL-a, a kako smo mogli i očekivati, vikend je protekao u zaista dobrim utakmicama s mnoštvom pogodaka.

Igraj na Nottingham Forest - Crystal Palace na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Kolo su dvobojem zaključili Novo Vrijeme i Torcida, a do pobjede je stigla domaća momčad koja je u Makarskoj slavila s čak 6:3, a čak osam pogodaka vidjeli smo u drugom poluvremenu.

Domaćin je nakon prvog dijela vodio pogotkom Arthura iz devete minute. Na 2:0 povisio je Nicolas Menendez, a treći pogodak postigao je Taras Korolišin. Sve do dogodilo se u prvih deset minuta nastavka, a onda je krenula golijada.

Prvo je Toni Legčević smanjio na 3:1, ali uslijedila su tri uzastopna gola domaće momčadi. Zabijali su redom: Vitor Hugo de Lima da Silva, Davi Dos Santos Araujo i Toni Jelavić.

Poraz gostiju u završnici su ublažili Franco Jelovčić i Dario Marinović, za konačnih 6:3. test